Rušné italské městečko Rapallo leží v severozápadní části Itálie v Janovském zálivu. Po Janovu a města Chiavari je třetím největším městem ve východní části riviéry. Město získalo svůj věhlas díky přímořským lázním, které pro příznivé klimatické podmínky a stále kvetoucí subtropické rostlinstvo lákají místní i turisty i v průběhu zimního období.

Rapallo

Rapallo

Co nabízí Rapallo

V letovisku si na své přijdou všichni. Milovníci moře a vodních sportů či historie, stejně jako turisté vyhledávající bohatý noční život. K návštěvě láká například kostel San Michele, hrad, či kostel Santuario di Montallegro, z něhož je nádherný výhled dolů do údolí.

Pohled na centrum letoviska Rapallo

Pohled na centrum letoviska Rapallo

Kromě zmiňovaných atrakcí je město známé podpisem dvou významných smluv mezi Itálií a Jugoslávií a roku 1922  tzv. Rapallská smlouva mezi Itálií a Královstvím Srbů, Chorvatů a Slovinců. Tato dohoda byla reakcí na obsazovaní jednotlivých území Italy po první světové válce.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Rapallo

Dovolená Rapallo je dobrou volbou pro každého, koho láká Itálie. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Rapallo a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!