Pobřežní promenáda Vittorio Veneto je dlouhá a široká třída, na které se před ostrým sluncem můžete schovat pod palmami či v jedné z hospůdek, mnoha barů nebo obchůdků. Uvidíte zde domy postavené v průběhu 19. století. Na počátek 20. století se přenesete díky Music Kiosku, který je přímo v centru promenády. Jistě vás překvapí informace, že v té době patřilo Rapallo mezi 10 nejnavštěvovanějších destinací světa!

Promenáda Vittorio Veneto ve městě Rapallo Promenáda Vittorio Veneto ve městě Rapallo

© Davide Papalini

Co nabízí promenáda Vittorio Veneto

Východní část nábřeží vás uvítá hradem ze šestnáctého století, připomínající historické a kulturní bohatství města, zatímco západní konec promenády je vystavěn v moderním duchu. Najdete zde moderní přístav a v něm kotvící velké jachty. S jachtou pomáhají automatické jeřáby a služba, jež je k dispozici 24 hodin denně.

Díky příjemnému klimatu, které zde vládne celoročně, je možné pořádat venkovní akce téměř nepřetržitě. Na promenádě se konají popové koncerty, sportovní klání, veškeré aktivity spojené s letní rušnou turistickou sezónou, vánoční jarmarky či oslavy spojené s obdobím velikonočních svátků.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Promenáda Vittorio Veneto

Dovolená v destinaci Promenáda Vittorio Veneto? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Itálie a vyberte si ze všech dostupných možností!