Havajské ostrovy nabízí celou škálu destinací a zajímavých míst, které můžeš navštívit. Na MAHALO.cz přinášíme přehled aspoň těch hlavních a důležitých, o které se na své cestě do tohoto krásného souostroví nesmíš připravit.

Výhodou Havajských ostrovů je příjemné havajské počasí, které zde panuje celý rok a které umožňuje na „Havaj“ vyrazit kdykoli se vám bude chtít. Samozřejmě i zde panují dvě lehce odlišná období, ale ani v jednom z nich se opravdu nemusíš obávat zimy :-) Je ale pravda, že v zimních měsících (listopad-leden) není problém vyrazit si na Havajské ostrovy i zalyžovat (na vrcholu hory Mauna Kea bývá sníh) a odpoledne strávit v teple koupáním v moři, ale to už jsou opravdu spíše perličky a malá ukázka toho, jakou neuvěřitelnou diverzitu přírodních krás a zajímavostí Havajské ostrovy nabízí.

Jak se na Havaji říká: „Hawaii no ka oi!“ („nad Havaj není“) a nezbývá než souhlasit. Havajské ostrovy totiž opravdu jsou nejlepší, a to hned v celé řadě ohledů. Ostatně – přečti si články níže a uvidíš, proč tomu tak je!