Srovnáváme pro vás cestovní pojištění na Havajské ostrovy od mnoha pojišťoven a vy si tak můžete online rezervovat tu nejvýhodnější nabídku pojištění hned teď!

Náš online srovnávač cestovního pojištění na Havajské ostrovy pro vás najde nejvýhodnější nabídky pojištění na trhu dle vašich požadavků.

Pokud si nevíte rady s výběrem cestovního pojištění na Havajské ostrovy, přečtěte si následující články:


  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Cestovní pojištění je základ!

dne 2016-03-24 12:30:09

Cestovní pojištění je podle mě jedna z nejdůležitějších věcí, bez které do zahraničí nikdy nejezdím. Riskovat, že mě ošetření nějakého hloupého zranění bude stát desítky tisíc, se mi nechce, zvlášť, když je cestovní pojištění na Havajské ostrovy tak levné a v celkovém rozpočtu dovolené je to zcela zanedbatelná částka.

Navíc počítejte s tím, že Havaj patří do USA, které mají nejdražší zdravotní péči na světě, takže tady dáte za každou drobnost několik set dolarů. Pokud by se vám cokoli stalo, tak za i v ČR běžné operace vysolíte několik set tisíc korun a pokud by měl člověk vážný úraz, tak jdou náklady na léčbu či ošetření v USA a tím pádem na Havajských ostrovech úplně v pohodě do milionů. Žádná legrace.

Takže bez cestovního pojištění sem prostě nejezdit, to by udělal jen blázen!Dovolená na Havajských ostrovech

Hledáte zájezdy na Havajské ostrovy? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami a různými slevami. Vybírat můžete i dle hodnocení jednotlivých nabídek, k dispozici je řada termínů a cenových hladin, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů na Havajské ostrovy, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.