Kaunolu leží necelou hodinu jízdy od Lanai City a je ideálním místem pro klidnou relaxaci, milovníky rybaření a procházek. Toto místo měl v oblibě sám král Kamehameh, který vládl na konci 17. století.

Na vrcholu vysokého mořského útesu můžete slyšet šepot moře a vidět nebe všude kolem vás. Kochat se můžete také nádherným výhledem na zátoku Shark Fin, pozůstatky Halulu heiau neboli Posvátného chrámu, petroglyfy a Kahekili’s Leap, neboli Kahekiliho skok, kde mohli bojovníci demonstrovat svoji odvahu skokem z z téměř 200 metrů vysokého útesu.

Kahekili's Leap - Kaunolu

Kahekili’s Leap – Kaunolu

Jak se do Kaunolu dostat

Autem se zde dostanete po dálnici 440 západně od Lanai City, směrem na Kaumalapau Harbor. Jeďte podél letiště a za ním odbočte doleva na Kaupili Rd. Zhruba po 4 kilometrech uvidíte po pravé straně žlutý stojan, u kterého odbočte do prava a pokračujte dalších 5 kilometrů po kamenité cestě do Kaunolu Village.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kaunolu

Dovolená Kaunolu je dobrou volbou pro každého, koho láká Havajské ostrovy. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Kaunolu a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!