Hulopoe Bay se nachází na jižním pobřeží ostrova Lanai a je považován za jednu z nejlepších pláží v USA. V roce 1997 získala díky své nedotčené kráse titul nejkrásnější pláže Spojených států. Hned na první pohled vás nadchne svou délkou, jemným bílým pískem a křišťálovou vodou.

Zátoka je chráněná, takže je ideální pro šnorchlování a koupání v hluboké, modré vodě. Pláž je pokryta zlatavým pískem. Hulopoe Bay má také velký park, kde jsou lavičky a místa určená pro piknik, grilování či barbeque, nechybí samozřejmě ani toalety či sprchy.

Hulopoe Bay

Hulopoe Bay

Jedním z hlavních lákadel Hulopoe Bay jsou jeho velké přílivové bazény, které se nachází na východní straně zálivu. Bazény, vytvořené ze sopečné horniny, jsou velmi dobře chráněny a ideální dobou k návštěvě jsou při přílivu, kdy uvidíte, jak se jejich skalnaté břehy postupně plní mořskou vodou. Těmto neustále měnícím se podmínkám se velmi dobře přizpůsobily malé organismy, tudíž se zde běžně setkáte s krabem poustevníčkem, mořskými hvězdami či malými rybkami, které zde žijí.

Vzhledem k tomu, že se jedná o chráněnou oblast, nesmí se odsud odnášet korály či další organismy. Pokud budete mít štěstí, uvidíte zde delfíny a v zimním období také velryby, které sem připlouvají.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Hulopoe Bay

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Hulopoe Bay? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Hulopoe Bay nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy na Havajské ostrovy, nebudete litovat!