Luahiwa Petroglyphs představují sochy, vytesané do kamene starověkými obyvateli Havajských ostrovů. Křehké skalní kresby, které odolaly erozím, nabízí jedny z nejzachovalejších petroglyfů – obrazů vytvořených opracováním povrchu kamene řezáním, dlabáním, tesáním a obrušováním. Nad těmito zbytky havajské kultury návštěvníci vždy žasnou. Motivy na kamenech zobrazují psy, ptačí hlavy, válečníky i koně.

Luahiwa Petroglyphs Luahiwa Petroglyphs

© Maui Museum, http://mauimuseum.wordpress.com

Jak se zde dostat

Vzhledem k neupraveným cestám, které jsou na ostrově Lanai velmi časté, se doporučuje využít místních půjčoven automobilů. Na petroglyfy se nejsnáze dostanete, když pojedete z Lanai City na jih po 440. Na konci silnice se dejte doleva na štěrkovou cestu a na kopci hledejte velkou vodní věž. Na její pravé straně je strž se stromy, kde jsou umístěny petroglyfy. Parkování je bezpečné a je zdarma, stejně jako vstupné.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Luahiwa Petroglyphs

Chcete-li vyrazit na dovolenou na Havajské ostrovy a zajímá-li vás přímo destinace Luahiwa Petroglyphs, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů na Havajské ostrovy a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená na Havajských ostrovech je bezva!