Keahiakawelo je také známý jako Zahrada bohů. Nachází se zhruba 45 minut chůze od Lanai City na severozápadní straně ostrova Lanai a slibuje výlet, při kterém zapomenete, že jste stále na Zemi. Zdejší strašidelné skály vypadají, jako by je zde umístili nějací obři. Kameny mají tvary koulí, nebo jsou na sobě často různě naskládány a vůbec nevypadají, že by byly výtvorem přírody.

Keahiakawelo (Zahrada bohů)

Keahiakawelo (Zahrada bohů)

V havajském folklóru věří, že krajina vznikla jako výsledek soutěže dvou kněží z Lanai a Molokai, kteří chtěli udržet hořící oheň. Lanai Kahuna Kawelo, který k udržení ohně využil v Keahiakawelo každý kousek vegetace, soutěž nakonec vyhrál, díky čemuž je tato oblast vyprahlá a neplodná.

Skalní věže a útvary, tvořené po staletí erozí, jsou nejvíce okouzlující za soumraku. Zapadající slunce svou oranžovou září osvětluje skály a vytváří jejich nádherné červené a fialové zbarvení. Za jasného dne můžete odtud vidět ostrovy Molokai a Oahu

Toto místo na Lanai je jednou z nejpopulárnějších atrakcí a ideálním obrazem pro toho, kdo hledá uměleckou inspiraci.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Keahiakawelo (Zahrada bohů)

Láká vás Keahiakawelo (Zahrada bohů)? Hledáte-li zájezdy do destinace Keahiakawelo (Zahrada bohů), které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Keahiakawelo (Zahrada bohů), klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.