Manihi je ostrov, kde vznikla první farma na perly. V překrásné laguně uvidíte množství mořských živočichů, což můžete na vlastní oči prozkoumat při potápění.

Jediná vesnice na ostrově se jmenuje Turipaoa.

Kromě perlových farem můžete navštívit bývalá kultovní náboženská místa.

Resort na Manihi Resort na Manihi

© SUWALLS, www.suwalls.com

K ubytování poslouží hotely všech kategorií, od luxusních s bungalovy nad vodou až po rodinné penziony, kde si můžete užít pohostinnost místních obyvatel.

Potápěči si užijí Manihi pro jeho neuvěřitelnému bohatství ryb. K vidění jsou kranasi a pyskouni, všechny druhy okounů a ostenců, manty a rejnoci siby.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 25 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Krásné pláže, jinak docela nuda, často větrno

dne 2015-05-08 10:08:53

Manihi je v podstatě jen malý placatý atol s lagunou. Většina lidí sem vyráží kvůli potápění, šnorchlování a hlavně odpočinku. Je zde tuším jen jeden resort (Pearl resort), kde se dá bydlet a není to kvalitativně zrovna Hilton, na druhou stranu není špatný a líbilo se nám tady.
Co se nám tady moc líbilo (a co platí pro většinu Polynésie) byla absolutně dokonale čistá a průzračná voda. Opravdu nádhera, něco podobného jsem viděl snad jenom v horských jezerech v Alpách, ale tam zase nebyly ty korály a tolik ryb :-)
Blbé je, že Manihi je ostrov, kde je často poměrně hodně větrno, což dělá neklidnou vodu, ve které se nešnorchluje moc dobře.
Na ostrově obecně není moc co dělat, snad jen si půjčit kolo a jet se projet, ale není kam - jen si objet ostrov a podívat se po plážích, které jsou opravdu božské a dokonalé! Je ale otázkou, jak dlouho člověka budou bavit. Nám to vydrželo asi 2 dny, pak už jsme moc nevěděli co dělat, protože šnorchlování se kvůli větru moc nedalo. Osobně více preferuju Tikehau, líbilo se mi tam více.Dovolená Manihi

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Manihi je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Manihi či Last minute nabídek do Francouzské Polynésie.