Fort Myers je město známé svými palmami, lemujícími ulice. Říká se mu také „město palem“. Azurově modrá voda, jemný bílý písek a všudypřítomná zeleň umocní pocit, že jste se ocitli v ráji. Samotné město není nijak moc velké, ale můžete zde navštívit muzea, parky a obdivovat honosná sídla. Nedaleko od pobřeží je několik malých ostrůvků s vodními ptáky. Další dva ostrůvky – Captiva a Sanibel – jsou spojeny s pevninou a jsou častým cílem turistů.

Fort Myers

Fort Myers

Co nabízí Fort Myers

Fort Myers je místem pro ty, kteří milují outdoorové aktivity. Pokud máte rádi pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na kajaku či kanoi, rybolov, vodní lyžování, tak je to místo právě pro vás. Na své si ale přijdou i ti, kteří chtějí jen tak odpočívat na bílých písčitých plážích. Mnohé z nich objevíte v blízkosti restaurací a venkovních kaváren.

Oblast je známá malými vlnami a klidným mořem.

Nedaleko Fort Myers se nachází krásné místo Sanibel. Skládá se ze dvou ostrůvků – Captiva a Sanibel. Oba ostrůvky jsou ideálním místem pro romantické dovolené. Objevíte tu více jak 20 kilometrů cyklistických stezek a 15 kilometrů bílých písečných pláží. Sanibel je místo příhodné pro rybolov nebo fotografování různobarevných ptáků.

Ostrov Sanibel u Fort Myers

Ostrov Sanibel u Fort Myers

Pokud se chcete ubytovat, je tu několik možností. Na náměstí Times Square je Ocean Front Neptun Inn Fort Myers Beach. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon a přístup na soukromou pláž. Další možností je Lighthouse Resort Inn & Sutes. Hotel je jen jeden kilometr od jachty Suncoast. Najdete tu Tiki bar a živou zábavu u bazénu. Na soukromém polostrově stojí Harbour Resort & Spa s výhledem na Sanibel a Captiva.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (1 )
  • 80%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Příjemné město s pohodovou atmosférou a pomalým tempem života

dne 2014-12-16 01:13:40

Od chvíle, kdy to tady uvidíte, budete mít pocit, jako kdybyste se ocitli v jiném světě než který nabízí Orlando, ze kterého jsme sem jeli. Krásné různobarevné koloniální domy stojí v hezkém zeleném prostředí plném palem a udržovaných trávníků. Místní pláž je úplně skvělá! Bohužel, můj syn se tady brzy nudil (byli jsme tady na 3 dny, odpočívali jsme po divočině v zábavních parcích v Orlandu) a neužíval si nicnedělání a odpočinek tak jako já. Podél pláže bylo dost restaurací a obchůdků, takže večerní procházky byly prima. Místní jsou velmi přátelští a ochotně nám radili,když jsme se ztratili a nebo potřebovali tip, kam si zajít na jídlo a tak. Je vidět, že se tady žije úplně jinak než v běžných amerických velkoměstech. A nebo to byli samí boháči, kteří si už jen užívají život :) To bych si tady dokázal ostatně představit taky, jen mít ty peníze :))

Jo a jsou tady naprosto parádní západy slunce!Dovolená Fort Myers

Klikněte pro zobrazení nabídky Fort Myers: zájezdy nebo Fort Myers: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Fort Myers!