Již podle názvu lze odvodit, že se v případě Clearwater jedná o místo s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Můžete zde trávit chvíle na plážích opalováním nebo koupáním, prohlídkou nádherných parků nebo se účastnit různých slavností. Zážitkem jistě bude návštěva Clearwater Marine Aquarium.

Toto floridské město je místem, kam se lidé chodívají bavit, užívat slunce nebo provozovat vodní sporty. Nachází se tu mnoho krásných parků. Většina z nich vede podél vodních cest. V parcích jsou upravené naučné stezky.

Pláže jsou zde světově proslulé bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Letovisko je v podstatě typickým městem Floridy s nekonečnou písčitou pláží, která je lemována hotely a výškovými budovami. Osobně preferuji jiný typ pláží a více se mi líbily pláže o něco níže v St. Petersburgu, ale jinak je zde hezky.

Clearwater

Clearwater

Nejlepší způsob, jak si užít Celarwater Beach, je plavba lodí. K dispozici jsou jak rybářské lodě, tak i třeba cigaretové čluny. Plavit se můžete i pirátskou lodí. Dá se tu rybařit, provozovat parasailing, či šnorchlování. Zábavy je tu dost pro celou rodinu.

Clearwater Marine Aquarium

Clearwater Marine Aquarium je jedním z mála míst ve Spojených státech, které je oprávněné k záchraně a obnově mořských savců. Můžete se osobně setkat s delfíny, či mořskými želvami. Své útočiště zde mají zranění nebo nemocní mořští savci, dokud nebudou vráceni do svých přirozeným domovů.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3 hvězdy
    3 / 5 (1 )
  • 60%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Příjemné plážové letovisko u mexického zálivu, nic míň nic víc

dne 2014-12-09 09:46:22

V Clearwater není moc co dělat, je to hlavně plážové letovisko, kam se vyplatí jet, pokud si tady najdete nějakou zajímavou nabídku v některém z místních kvalitních hotelů. Pláže tady jsou totiž fantastické, mexický záliv má parádní moře s teplou a průzračnou vodou a počasí je tady příjemné po většinu roku. Užijete si tady procházky po plážích a nebo prostě jen posedávání po barech a restauracích s tradiční americkou kuchyní, která opravdu není jen o hamburgerech (zkuste humra a nebudete chtít nikdy jinak!). Ale nějaké super size menu si určitě dejte taky, ať víte, o čem to je :-D

Pokud máte malé děti (cirka 4 roky a víc), můžete zkusit jet na pirátskou plavbu, za kterou vám děti zulíbají ruce. Tedy aspoň ten náš rošťák měl úsměv na tváři snad celý den a oči mu svítily ještě týden po návratu domů :-))) Mohu-li dát tip, jeďte lodí v 10 dopoledne, je méně narvaná než ta odpolední plavba.

Jinak tady toho moc neuvidíte a neuděláte (Marine aquarium bylo fajn, ale nic extra), takže počítejte hlavně s tím plážováním. Na pár dní je to ale ideální, zvlášť jako doplněk k floridským zábavním parkům.Dovolená Clearwater

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Clearwater je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Clearwater či Last minute nabídek do USA.