Ohromující bílé pláže, skvělý golf a rybaření, to je Destin. Je to oblíbené výletní místo s krásnými hotely a letovisky, které se bude líbit celé rodině i pro oblíbené rodinné parky.

Destin je známý svými bílými plážemi a smaragdově zelenými vodami. Kdysi to byla malá rybářská vesnice, pojmenovaná po kapitánu Leopardu Destinnovi, který se zde usadil někdy kolem roku 1850. Přišel sem z Connecticutu a stal se průkopníkem v oblasti rybolovu. První byty zde byly postaveny v roce 1970 a město se postupně rozrostlo do dnešní podoby.

Destin

Destin

Co nabízí Destin

Populární činností je tu rybaření a vodní sporty. Můžete si také pronajmout vodní skútry nebo pozorovat oblast z ptačí perspektivy na parasailingu. Pro rodiny se ve městě nachází rodinné zábavní parky s motokárami, minigolfem, dokonce i s bungee jumpingem.

Restaurace ve městě jsou stejně různorodé jako vynikající. Přirozenou volbou zde budou mořské plody, ale v nabídce i jídla italské, mexické i karibská kuchyně. Není neobvyklé, že vás restaurace vyzývají k přípravě vlastního úlovku.

Populárními restauracemi jsou La Paz, Marina kavárna, Lucky Naper či kavárna Grazie.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Destin

Láká vás Destin? Hledáte-li zájezdy do destinace Destin, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Destin, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.