Palm Beach je místo, kam chodí bohatí a slavní. Najdete zde obchody jako Chanel, Gucci, Estada, Cartier, Christian Dior, Valentino, Jimmy Choo, Lacoste. Je to místo, které navštěvují celebrity jako Henry Flagler, Kennedyho rodina a Donald Trump. Je to i proto, že právě toto letovisku údajně nabízí nejkrásnější  pláže na světě, s klidným mořem. Osobně si to nemyslím a viděl jsem pláže mnohem krásnější, ale toto hodnocení je přecijen dost individuální – každému se prostě líbí něco jiného 🙂

Palm Beach

Palm Beach

Co nabízí Palm Beach

Pokud existuje nějaké místo pro floridské milionáře, pak je to Palm Beach. Postaveny jsou tu ty nejluxusnější vily a rezidence. Jsou zde zavedeny přísné zákony na potírání hluku. Řidiči nesmí používat zvuková znamení, zahradníci nesmí přes den používat motorové sekačky.

Navštivte Palm Beach a navštívíte město s luxusními obchody, ale také místo s rozvinutou kulturou. Prohlédnout si můžete Galerii sochařství nebo galerii Johna H. Suroveka.

Pláž v Palm Beach

Pláž v Palm Beach

Najdete zde nekonečně dlouhé bílé písečné pláže. Nechybí zde ani noční život.Ten si můžete užít v místních barech na náměstí Bradley Place nebo North County Road, kde hraje živá hudba.

Objevíte tu také želvy karety obrovské, které na Jupiter Beach připlouvají naklást svá vajíčka. V té době je pláž uzavřena a hlídána Turtle Watch – želví hlídkou. Návštěva je v této době možná jen s průvodcem.

Palm Beach, Florida

Palm Beach, Florida

Ubytování v v tomto přímořském letovisku je velmi drahé. Je lépe ubytovat se jinde a sem jezdit jen na denní návštěvy. Najíst se zde však můžete poměrně levně.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Palm Beach

Láká vás Palm Beach? Hledáte-li zájezdy do destinace Palm Beach, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Palm Beach, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.