Cocoa beach leží na Space Coast a nabízí slunné pobřeží s možností parasailingu, plavby po moři, kasína a Zoo Brevard. Je to nejbližší pláž od Orlanda, takže si můžete vychutnat i tamní atrakce a odpočinout si tak od pobřeží Floridy. Mezi každoroční akce patří koncerty a festivaly na pláži.

Cocoa beach

Cocoa beach

Co nabízí Cocoa beach

Pláž v Cocoa Beach je jen začátkem možných aktivit. Můžete zde vidět i mnoho jiných věcí v blízkém okolí – Cape Canaveral, Port Canaveral, Kennedyho vesmírné středisko. Navštívit můžete také Jetty park, kde si dá zarybařit, kempovat nebo jen tak ležet na pláži.

Je to pláž známá malými vlnami, což je ideální pro začínající surfaře. Můžete zde předvést své umění ve vodě na Cocoa Beach Pier nebo třeba jen ukázat poslední módu surfařského oblečení z obchodu Ron Surf Jon nebo Cocoa Beach Surf Company.

Oceán zde není zcela vhodný pro rodiny s dětmi, doporučuji využít spíše pláže otočené směrem k Floridě, případně hledat místa, kde nejsou vysoké vlny a kde se pláž do oceánu svažuje jen velmi pomalu – naštěstí zde taková jsou, není-li zrovna silný příboj.

Molo v Cocoa beach

Molo v Cocoa beach

Pokud hledáte místo s dobrým jídlem, pitím a zábavou, nabízí Cocoa Beach plnou náruč možností. Vychutnejte si dobré jídlo na Surf Bernarda, známé vynikajícími steaky a mořskými plody. Pokud je vám smutno za evropskou stravou, navštivte restauraci Heidelberg, s německým a evropským jídelníčkem. Jen kousek od silnice nabízí kulinářský zážitek v intimní atmosféře restaurace Blafl Tulip.

Máte-li rádi jazz, budete chtít strávit večer v Jazz Clubu Heidi.

Odpočinek od pláží najdete na atrakcích v Orlandu, které je jen něco přes hodinu jízdy na sever.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Cocoa beach

Láká vás Cocoa beach? Hledáte-li zájezdy do destinace Cocoa beach, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Cocoa beach, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.