Letovisko Sissi leží 40 kilometrů východně od hlavního města Herakleion. Je nejvýchodnějším bodem oblasti HersonissosStalina-StalisMalia. Středisko je postaveno v západní části zálivu Malia. Tato oblast patří k nejrušnějším turistickým oblastem na Krétě. Není vhodná pro návštěvníky, kteří od dovolené očekávají klid a soukromí. Na své si naopak přijdou návštěvníci, kteří vyhledávají čilý noční plážový život a široké nákupní možnosti.

Pláž v Sissi

Pláž v Sissi

Zdejší pláže jsou dlouhé a písčité s pozvolným přechodem do moře. Nabízí plný plážový servis – slunečníky a lehátka, velký výběr plážových a vodních sportů. Stojí zde mnoho obchodů, taveren, restaurací a barů i zábavních podniků s rušným nočním životem.

Přístav v Sissi

Přístav v Sissi

Spojení mezi letovisky zajišťují místní autobusy. Na delší výlety si můžete pronajmout automobily nebo skútry a navštívit tak například historické památky nebo přírodní zajímavosti. Na jihovýchodě stojí za to vyjet si k pohoří Selena Oros, k blízké náhorní plošině Lassithi. Z archeologických lokalit můžete navštívit minojský palác Knóssos u Heraklionu nebo antické město Olous u Agios Nikolaos.

Lodí se můžete dostat na Spinalongu, což je benátská pevnost na ostrůvku nedaleko Agios Nikolaos v zátoce Mirabello.

Pevnost Spinalonga

Pevnost Spinalonga

Několik kilometrů od letoviska Malia se nalézají pozůstatky mínójského paláce.

Ve východní části střediska Sissi se nachází klidná oblast, kde mohou trávit svou dovolenou ti, kteří vyhledávají klid, ale přitom by chtěli přece jen občas navštívit některý ze zábavních podniků.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Sissi

Dovolená Sissi je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Sissi a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!