Agios Stefanos je klidné a příjemné letovisko s veškerou potřebnou vybaveností. Najdete tu dostatečný počet restaurací, taveren a barů s dobrými cenami, jež lákají k příjemnému posezení. Mají tu i markety s potravinami, obchůdky se suvenýry, módními doplňky i šperky. V letovisku se nalézá i bankomat.

Agios Stefanos

Agios Stefanos

Hledáte-li rušné turistické středisko, tak to zde nehledejte. Za rušným nočním životem si budete muset zajet do některého ze sousedních letovisek. Agios Stefanos má poklidnou atmosféru. Středisko je ideální pro rodiny s dětmi a všechny ty, kdo upřednostňují relaxaci v klidném prostředí.

Široká pláž v letovisku Agios Stefanos je pokrytá jemným světle žlutým pískem a patří k nejkrásnějším na Korfu. Vstup do vody je pozvolný. Voda je nádherně čistá. Pláž se každé ráno uklízí a nestává se, že by zde zůstaly vyplavené řasy nebo odpadky. Bývá také pravidelně oceňována Modrou vlajkou.

Přístav v Agios Stefanos

Přístav v Agios Stefanos

Najdete tu široké možnosti vodních sportů. Na vzdálenější části pláže si můžete zapůjčit skútry či motorové čluny. Podél celé pláže pak lehátka a slunečníky.

Na nevzdálenějším konci pláže se rozkládá nudistická část.

Agios Stefanos je vhodným výchozím bodem pro výlety po okolí. Kousek od letoviska směrem k Sidari se známým Kanálem lásky se nachází Cap Drake. Na jih od Agios Stefanos leží letoviska Agios Georgios s nádhernou pláží a Paleokastritsa se starobylým hradem.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Stefanos

Klikněte pro zobrazení nabídky Agios Stefanos: zájezdy nebo Agios Stefanos: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Agios Stefanos!