Letovisko Paleokastritsa leží na západním pobřeží ostrova. Od letiště je vzdáleno asi 20 kilometrů. Dopravovat se zde můžete pravidelnými autobusovými linkami. Paleokastritsa se řadí k nekrásnějším a nejvyhledávanějším místům na Korfu.

Paleokastritsa

Paleokastritsa

Je oblíbená díky svému členitému pobřeží, krásným zálivům, skaliskům a plážím. Paleokastritsa patří k rušnějším letoviskům. Bývá označována za nejkrásnější oblast ostrova Korfu.

Autobusy sem sváží turisty z celého ostrova za účelem návštěvy zdejšího kláštera. Vyvážejí je do vesnice Lakones, odkud se naskýtá nádherný výhled z Bella Vista na celé široké okolí. Za vesnicí Krini se po cestě dostanete k ruinám hradu Angelokastro.

Výhled na Paleokastritsu

Výhled na Paleokastritsu

Zdejší pláže jsou oblázkové. Hlavní pláž bývá v sezóně rušná. Nabízí plné vybavení a veškeré možnosti vodních sportů včetně potápění a šnorchlování.

V klášteře v Paleokastritse

V klášteře v Paleokastritse

V okolí se nalézají rovněž menší, většinou oblázkové pláže. Ty patří ke klidnějším. Kromě koupání v čistých vodách, čistých pláží a vodních sportů, nabízí středisko Paleokastritsa také rybolov, noční život a spousty krámků, supermarketů i taveren, kde můžete okusit některou z místních specialit.

Jedna z pláží v Paleokastritse

Jedna z pláží v Paleokastritse

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Paleokastritsa

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Paleokastritsa a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Paleokastritsa a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!