Arillas leží na severozápadním pobřeží Korfu. Je to rozvinuté středisko s velkým výběrem vodních sportů, dostatkem nákupních možností v supermarketech i pekárnách či v obchůdcích se suvenýry. Nalézá se tu taktéž celá řada restaurací, barů, diskoték a heren. Ve středisku najdete klasické řecké taverny stejně jako půjčovny kol, motorek, aut či půjčovny sportovních potřeb.

Arillas

Arillas

Letovisko se rozkládá v zeleni, obklopené cypřiši, olivovými háji a kvetoucími keři.

Arillas je poměrně rušné letovisko s čilým nočním životem. Pokud ale hledáte klid a pohodu, zde ji rovněž najdete. Ze zdejších překrásných pláží můžete pěšky dojít do některé z vesniček v okolí, kde nasajete trochu atmosféry a životního stylu místních obyvatel. Jednou z takových vesniček je Afiona, odkud můžete pěšky dojít až do Agios Georgios nebo Agios Stefanos.

Pláž v Arillas

Pláž v Arillas

Hlavní dlouhá písečná pláž má pozvolný přístup do moře. Pláž získala Modrou vlajku EU za čistotu mořské vody. Je vyhledávaná také potápěči pro svůj bohatý mořský život.

Mimo hlavní pláž zde objevíte i malé soukromé pláže.

Oba konce pláže v Arillas jsou využívány nudisty.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Arillas

Dovolená Arillas je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Arillas a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!