Agios Ioannis Melitieon se rozkládá na jihovýchodním pobřeží Korfu asi 16 kilometrů od hlavního města Kérkyra. Letovisko nabízí klid a dostatek zábavy. Agios Ioannis Meliteon patří spíše ke klidnějším resortům.

Zdejší nepříliš velká pláž nabízí vše potřebné pro trávení příjemné dovolené. Najdete tu dostatek taveren a barů s občerstvením i ledovými nápoji. Mořská voda je  průzračně čistá. Samozřejmě že zde nechybí nezbytné obchůdky se suvenýry.

Agios Ioannis Melitieon

Agios Ioannis Melitieon

Mnohé hotely nabízí svým hostům využití svého sportovního vybavení. Zahrát si můžete tenis, squach, minigolf, zaplavat si v hotelovém bazénu.

V některých hotelech jsou v nabídce i programy pro děti, ale i dospělí si užijí  při hudebních vystoupeních a diskotékách. Pokud budete mít zábavy málo, navštivte blízká okolní letoviska, jež nabízí vše, co zde postrádáte. Agios Ioannis Melitieon se rozkládá přímo mezi známými letovisky Bentises a Moraitika. Do těchto letovisek se dá dojít i pěšky. V Benitses nezapomeňte zajít do některé z restaurací s rybími specialitami. Nedaleko odtud se nachází také Myší ostrov, který tvarem připomíná zkamenělou loď, což odpovídá pověstem o zkamenělé lodi Oddysea.

Za návštěvu stojí také palác Achillion – slavné letní sídlo rakouské císařovny Sissy.

Navštivte také hlavní město Kérkyru.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Ioannis Melitieon

Agios Ioannis Melitieon je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Agios Ioannis Melitieon či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)