Letovisko (respektive pláž) Megas Limnionas leží na jihovýchodním pobřeží ostrova, asi 9 kilometrů od hlavního města Chios, v blízkosti vesničky Thimiana. Ubytování nabízí několik hotelů, apartmánů a studií. Vyskytuje se tu dostatek restaurací, kaváren a barů, kde vám připraví tradiční řecké speciality. V několika minimarketech můžete nakoupit základní potřeby, potraviny, drogerii i oblečení.

Středisko Megas Limnionas je jednou z nejkrásnějších pláží ostrova. Ta se mírně svažuje do moře, je pokryta pískem, v některých místech se vyskytují malé oblázky. V nabídce jsou za poplatek lehátka a slunečníky.

Megas Limnionas

Megas Limnionas

Z pláže se pěšky dostanete do nádherného rybářského přístavu.

Pokud chcete po večerech zažít více zábavy a rušných diskoték, vydejte se do hlavního města nebo do některého z větších ostrovních letovisek.

Letovisko Megas Limnionas je ideálním místem pro dovolenou pro všechny, kdo touží především po klidu a pohodě. Díky příjemnému klimatu si zde můžete užívat tepla a slunečních paprsků od dubna až do října.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Megas Limnionas

Láká vás Megas Limnionas? Hledáte-li zájezdy do destinace Megas Limnionas, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Megas Limnionas, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.