Letovisko Karfas leží na východním pobřeží ostrova Chios, asi 6 kilometrů od hlavního města Chios (Chora).

V místě je dostatek ubytovacích kapacit v podobě hotelů. Ubytování najdete i v soukromých vilkách. Vyskytují se tu též taverny, restaurace, bary. V nočních klubech se pobavíte při hudbě a tanci. Nachází se zde také internetová kavárna. Jestliže se rozhodnete pro samostatné stravování, máte možnost využít nabídku zdejšího supermarketu.

Karfas

Karfas

Do města jezdí pravidelné autobusové linky z hlavního města. Nechybí tu ani bankomat a několik půjčoven automobilů, motocyklů a jízdních kol.

Letovisko Karfas se chlubí nejkrásnější a nejznámější pláží ostrova Chios. Je pokryta jemným pískem. Pláž Karfas láká velké množství turistů. Svažuje se pozvolna do moře. Zahrát si na ní můžete plážový volejbal nebo se vyřádit při vodních sportech. K dispozici jsou lehátka i slunečníky. Zapůjčit se dá třeba i kajak nebo surf. V plážových barech můžete strávit romantickou noc.

Golden Sand Beach v letovisku Karfas

Golden Sand Beach v letovisku

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Karfas

Dovolená Karfas je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Karfas a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!