Nejen děti, ale i dospělí, si užijí návštěvu delfinária a akvária v přírodním parku Bahía de Naranjo. Respektive na malinkém umělém ostrově Cayo Naranjo, uprostřed této zátoky, kterou naleznete na území provincie Holguín, v severovýchodní části Kuby, nedaleko města Guardalavaca.

Delfinárium na Cayo Naranjo, bylo vybudováno v roce 1994 a konečnou podobu dostalo o 2 roky později.

V tuto chvíli, můžete v delfináriu vidět 11 delfínů (8 z nich se narodilo již v zajetí) a 5 lachtanů (4 z nich přišli na svět rovněž až v zajetí).

Delfinárium na Cayo Naranjo Delfinárium na Cayo Naranjo

© Josie Wilson, www.youtube.com/channel/UCnPGSQguhynv_-Wpv4YsH7Q

Na Kubě sice funguje delfinárií hned několik, ale mnoho z nich, jsou čistě jen nádrže s delfíny, kde si tato krásná zvířata můžete pouze prohlédnout nebo si s nimi zaplavat. V delfináriu na Cayo Naranjo, pracují s delfíny a lvouny trenéři, takže zde můžete vidět také show, kde delfíni a lvouni předvádějí různé kousky.

Doprava a program delfinária v Bahía de Naranjo

Na ostrůvek Cayo Naranjo, vás doveze loď z doku v Bahía de Naranjo. Samotná plavba trvá jen necelou čtvrt hodinku a v delfináriu uvidíte, mimo jiné, show s delfíny a lvouny. Jednotlivá představení trvají něco kolem půl hodinky a konají se zvlášť, jelikož delfíni a lvouni nemohou být umístěni spolu v jedné nádrži. Show s lachtany začíná v 11:00 h., show s delfíny v 11:30 h.

Bahía de Naranjo Bahía de Naranjo

© Umbrella travel, www.umbrellatravel.com

Pro mnoho dětí, ale i dospělých, je snem zaplavat si s delfíny a tento sen, si tady není problém splnit! Vyzkoušet lze také jízdu na vodních lyžích. Pokud se některé z atrakcí zúčastníte, můžete před vstupem do bazénu, požádat o zhotovení profesionálního videozáznamu. Za vše, si ovšem samozřejmě připlatíte.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Bahía de Naranjo

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Bahía de Naranjo je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Bahía de Naranjo či Last minute nabídek na Kubu.