Disney World na Floridě byl otevřen v říjnu roku 1971 a nachází se jen několik mil od města Orlando. Je to nejnavštěvovanější a nejpopulárnější turistická destinace na světě. Orlando je častým cílem rodinných dovolených, ale je to také skvělé místo pro nezadané. Jsou zde noční kluby, kde se představují baviči světové třídy. Na jednotlivých atrakcích můžete strávit celý týden, aniž byste obsolvvovali něco dvakrát.

Disney World v Orlandu na Floridě

Disney World v Orlandu na Floridě

Disney World

Disney World zahrnuje čtyři tématické celky, dva vodní parky, nákupní a zábavní středisko, 20 hotelů a osm golfových hřišť.

Tématické parky – Magic Kingdom, Epcot, Disney´s Hollywood Studio, Disney´s Animal Kingdom

Vodní parky – Disney´s Blizard Beach, Disney´s Typhoon Lagoon

Nákupní cetra – Downtown Disney

Zábavní středisko – Magic Kingdom park – hlavní park Disneylandu

Chcete-li, stáhněte si brožurku a mapu Disney Worldu na Floridě.

Disney World na Floridě

Disney World na Floridě

Kromě Disneyworldu jsou v Orlandu i další atrakce:

Sea World Orlando

Sea World Orlando je mořský park s nezapomenutelnými setkáními s kosatkami, delfíny, lachtany, či žraloky.

Universal Studios

V Universal Studios jsou  návštěvníci zavedeni do nápaditého světa filmu, kde se sami mohou stát hrdiny svých vlastních dobrodružství.

Wet´n Wild

Wet´n Wild je dle názoru mnohých návštěvníků nejlepší aquapark v USA.

Gatorland Zoo

Gatorland Zoo je jedna z nejstarších turistických atrakcí na Floridě. Nabízí přírodní alternativu k velkým zábavním parkům.

Orlando Science Center

Orlando Science Center nabízí čtyři patra expozicí a observatoří s největším čočkovým dalekohledem. Nabízí živá představení, vědecké demonstrace a show.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (3 )
  • 100%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Dokonalý zábavní park, těžko budete hledat lepší!

dne 2015-03-18 22:24:21

Orlando je parádní město vhodné pro každého v každém věku. Je tady toho tolik k dělání - Walt Disney World a nebo Universal studios, oboje naprosto skvělá místa, kde se zabavíte na několik dní! Pláže z Orlanda nejsou daleko a nejblížší je cirka hodinu cesty. Pro cesty po okolí je auto nutností, ostatně jako kdekoli v USA, je to tady nejjednodušší a nejrychlejší způsob dopravy.

Walt Disney World je pro děti dokonalý park, ale zabaví se tady i dospěláci. Mimochodem mají tady i hlídání dětí, pokud byste chtěli vyrazit na nějakou atrakci sami :) Ani pokud nemáte rádi horské dráhy, je tady spousta zajímavých představení a třeba i vodní park! Nejlepší jsou ale určitě horské dráhy, mezi kterými si vybere každý - od pomalých až po vzrušující rychlé tratě, které vám dají hezky zabrat a adrenalin vám pak bude stříkat i z uší :) Fantastické je na tomhle parku to, že místní zaměstnanci tady každému dají důvod cítit se dobře, vítaně. Jsou naprosto skvělí k dětem a garantuju vám, že pokud máte malé dítě, tak na zážitek odsud bude vzpomínat ještě hodně dlouho. Tohle američani prostě umí dokonale!

Popsat vše, co se tady dá dělat, je prakticky nemožné, protože je toho hrozně moc a nabídka se navíc neustále mění. Ale narovinu, kdybyste tady zůstali dva týdny, tak se nudit nebudete a je dost možné, že byste za tu dobu ani nestihli vidět a dělat vše, co tenhle dokonalý park nabízí.

Tenhle park doporučuju každému a opravdu nejde říct nic jiného, než že tohle opravdu MUSÍTE vidět, věřte mi.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

The Walt Disney World si zamilujete!

dne 2015-01-24 10:59:13

The Walt Disney World je obrovský zábavní park pro celou rodinu, který zabírá neskutečných 75 čtverečních kilometrů a kde nebudete vědět dřív, kam jít a co zkusit dělat. Je tu toho prostě neskutečné množství!
Mají tady skvělou věc - od jejich hotelu do parku funguje bezplatná doprava, takže není nutné půjčovat auto a řešit parkování nebo taxíky. Skvělé!
Lidé tady jsou neuvěřitelně přátelští a milí, ochotní s čímkoli pomoci a poradit a nic pro ně nebyl problém. Spousta z nich nám začala říkat různé zajímavosti, vtipy a nebo něco zazpívali :-)) Chápu, že je to jejich práce, ale to nadšení, se kterým se snažili na každém návštěvníkovi vyloudit úsměv bylo neuvěřitelné. No hleděli jsme jako blázni!
Tenhle park (respektive skupinu parků) si prostě zamilujete, vůbec o tom nepochybujte!Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Nejlepší!!!

dne 2014-11-25 21:49:36

Nejlepší místo na světě pro rodinnou dovolenou!!! Tečka. K tomu není moc co dalšího dodat ;) Snad jen to, že se tady budete bavit i když děcka nemáte, protože Disneyho zná každý. Jo a ještě tip - jeďte sem nejlépe v září, kdy už američani mají po školních prázdninách a bude tady méně lidí. Pořád hodně, ale méně než v létě!!!Dovolená Disney World

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Disney World? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Disney World nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do USA, nebudete litovat!