Letovisko Trypiti leží na jihozápadě ostrova asi 40 kilometrů od hlavního města Limenas (Thassos). Toto malé a klidné turistické středisko není letoviskem v pravém slova smyslu. Veškeré dění v Trypiti se soustřeďuje kolem pláže, kde najdete všechna ubytovací a stravovací zařízení.

Trypiti

Trypiti

Pláž je tvořena širokým pásem zlatavého písku s oblázky, mírně se svažuje do moře a poskytuje množství mělčin pro dětské hry. Moře je průzračně čisté. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Věnovat se můžete příjemnému koupání a relaxaci. Pro děti je k dispozici malé dětské hřiště. Dospělí si mohou zahrát třeba plážový volejbal.

Necelé 4 kilometry odtud leží další turistické středisko Limenaria s několika plážemi a širokou možností dovolenkových aktivit. Dopravit se tam dá pravidelnými autobusovými linkami nebo si můžete vypůjčit automobil či motorku.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Trypiti

Zaujal vás náš článek o destinaci Trypiti v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Trypiti nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!