Letovisko Skala Potamias leží na východním pobřeží ostrova asi 15 kilometrů od hlavního města Limenas. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází další turistické středisko – Skala Panagia (neboli Chrisi Ammoudia). Skala Potamia je hlavním střediskem východní části ostrova a je pokračováním Golden Beach. Letovisko Skala Potamias je jedno z nejoblíbenějších míst na celém ostrově. Ve zdejších restauracích, tavernách a kavárnách najdete dostatečné možnosti vhodného stravování. K dispozici jsou i obchůdky a markety s nabídkou základních potravin, ale i suvenýrů. Široké jsou i nabídky ubytování. Poptávka však převyšuje nabídku, a tak je vhodné mít zabezpečeno ubytování již před příjezdem.

Skala Potamias

Skala Potamias

Místní pláž je oceněna Modrou vlajkou EU. Je pokryta jemným pískem zlatavé barvy, který místy střídají jemné oblázky. Několik kilometrů dlouhá pláž se mírně svažuje do vody. Z nabídky vodních sportů potěší možnost zapůjčení vodních lyží a šlapadel. Krásná čistá voda a bohatý mořský život potěší milovníky šnorchlování.

Zapůjčit si můžete slunečníky a lehátka. Samozřejmostí je sprcha. K občerstvení slouží plážové bary s velkou nabídkou studených nápojů.

Krásná příroda okolo Skala Potamias

Krásná příroda okolo Skala Potamias

Krásné okolí vybízí k nenáročným procházkám v zeleném údolí plném lesíků. První co každého upoutá, je všudy přítomná zeleň, kterou tvoří platany, kaštany, olivové háje a borovicové lesy. Vyznavači pěší turistiky se mohou vydat na pěší túru na nejvyšší horu Ypsarion. Po výstupu se vám otevře nádherný výhled po celém ostrově.

Pokud si chcete vyrazit na kratší vzdálenost, zajděte se podívat na tamní kamenný kostel.

K poznávání vzdálenějších místa na ostrově si pronajměte automobil nebo motocykl.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Skala Potamias

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Skala Potamias a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Skala Potamias a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!