Kostel Panaghia Poulati byl postaven v roce 1871 a slavnostně otevřen byl v roce 1875. Stojí obklopen terasami s olivovníky na krásném místě na kopci,.

Dostanete se sem po jediné turistické značené cestě na Sifnosu. Cesta začíná v zatáčce pod centrální autobusovou zastávkou v Artemonas a je značena červenobílými značkami s číslem 1. Po cestě sem dojdete asi za 50 minut. Zejména na začátku cesty musíte dávat pozor na každém rozcestí, protože značky jsou často umístěny až za rozcestím a ne vždy jsou dobře viditelné.

Kostel Panaghia Poulati

Kostel Panaghia Poulati

Druhá a kratší cesta sem vede po útesech z Kastra. Cesta začíná kousek od větrných mlýnů pod Kastrem. Ke kostelu se dostanete asi za 20 minut. Cestou narazíte na kostelík Sotiras Maina, který stojí na útesu.

Dostat se sem můžete i autem nebo na motorce po prašné cestě. Od centrální zastávky v Artemonas se vydáte směrem na Cheronisos a zhruba po půl kilometru odbočíte vpravo.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kostel Panaghia Poulati

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Kostel Panaghia Poulati? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Kostel Panaghia Poulati nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Řecka, nebudete litovat!