Letovisko leží u vesničky Votsalakia pod majestátní horou Mount Kerkis. Je to klidné středisko, vhodné pro rodiny s dětmi nebo starší páry.

Vesnička je rozložena v kopci nad mořem. Možnosti ubytování jsou tedy právě zde. Z většiny pokojů budete mít krásný výhled na moře, musíte ovšem počítat s pravidelnou cestou do kopce.

Pitná voda je v letovisku kvalitní a velmi dobrá. Do vodovodní sítě se čerpá z horských pramenů.

Pláž v letovisku Votsalaika

Pláž v letovisku Votsalaika

V tomto turistickém středisku je k dispozici lékař i bankomat.

Krásná místní pláž je pokryta pískem a je jako stvořená pro dětské hry a relaxaci pod pálícím sluncem. Vstup do moře je pozvolný a tedy bezpečný. K mání jsou lehátka a slunečníky. Hlučné vodní sporty vás tady rušit nebudou.

Velmi klidný je zde i noční život. Divoké diskotéky s hlučnou hudbou až do rána zde nahrazují možnosti romantických večerů při dobrém jídle v některé z taveren či restaurací nebo procházky po pláži pod jasnou noční hvězdnou oblohou.

V místních obchůdcích zakoupíte vše potřebné, základní potraviny, čerstvé ovoce a zeleninu, suvenýry, šperky i keramiku. Obchody jsou rozmístěny podél pláže.

Taverny restaurace a bary nabízí návštěvníkům řecké i mezinárodní kuchyně. Některé restaurace a bary najdete přímo na pláži.

Votsalaika

Votsalaika

Určitě ochutnejte rybí speciality s čerstvou zeleninou, typické řecké pochoutky mezedes nebo souvlaki.

Votsalakia je ideálním místem, odkud se dají uskutečňovat pěší výlety do přírody. Při svých vycházkách můžete objevit klášter, jenž stojí na místě s překrásným výhledem do širokého okolí. Zdatnější turisté se od něj mohou vydat až na vrchol hory.

Asi 13 kilometrů od Votsalakie leží městečko Karlovassi. Sem se dostanete autobusem, lodí či pronajatým dopravním prostředkem.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Votsalakia

Dovolená Votsalakia je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Votsalakia a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!