Letovisko Kalithea leží asi 20 kilometrů od hlavního města Rhodos a zhruba 5 kilometrů od letoviska Falikari.

Kousek za výjezdem z letiště odbočíte doprava na severovýchod. Asi po 10 kilometrech se silnice napojuje na okruh okolo ostrova. Zde odbočíte vpravo na Lindos a po pěti kilometrech dorazíte do Faliraki. Ujedete dalších pět kilometrů a jste v cíli v Kalithea.

Kallithea

Kallithea

Kalithea je poměrně malé letovisko, kde najdete klid a pohodu.

V centru vesničky je množství obchůdků, taveren a restaurací s nabídkou řeckých specialit. Na své si přijdou i milovníci mezinárodní kuchyně.

Resort má malou písečnou pláž. Koupání je zde vhodné i pro malé děti. Přístup do vody je pozvolný, moře je klidné a na východní straně to i méně fouká.

Letovisko Kallithea

Letovisko Kallithea

Kalithea je vyhledávaná milovníky potápění.

Je zde dobrá dopravní dostupnost. Do hlavního města jezdí pravidelná autobusová linka. Na řadu zajímavých míst na ostrově se ale dostanete jen autem nebo na motorce.

Nedaleko letoviska jsou dvě malebné skalnaté zátoky s tavernou. Moře je zde velmi čisté. Cesta sem trvá asi 20 minut chůze.

Kalithea je vhodným výchozím bodem pro výlety po celém ostrově.

Pláž u letoviska Kallithea

Pláž u letoviska Kallithea

Lázně Kalithea Terme

Kalithea je místo známé především svými lázněmi Kalithea Terme. Lázně byly nedávno rekonstruovány. Lázně prošly v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, na níž se podíleli italští specialisté. Leží na břehu skalnaté zátoky s písčitým dnem. Kvůli průzračně čisté vodě jsou vyhledávány milovníky potápění. Je zde velmi pěkná restaurace. Do lázní se platí vstupné. Otevřeno bývá od 9.00 hodin.

Lázně Kallithea Therme

Lázně Kallithea Therme

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kalithea

Láká vás Kalithea? Hledáte-li zájezdy do destinace Kalithea, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Kalithea, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.