Letovisko Stegna leží na jižním pobřeží ostrova asi 30 kilometrů od hlavního města Rhodos.

Dostanete se sem po hlavní silnici spojující sever a jih ostrova. Přijedete až k vesničce Archangelos a tam odbočíte směrem k pobřeží. Dál je cesta dobře značená.

Turistické středisko Stegna je malé rodinné místo, jež působí klidně až ospale.

Stegna

Stegna

Rozkládá se přibližně 3 kilometry od osady Archangelos mezi letovisky Lindos a Falikari.

Dělí se na dvě části – Stegna sever a jih.

Stegnu sever tvoří asi 500 metrů malých a klidných romantických pláží. Není zde žádná zástavba a můžete sem z místa ubytování dojít pěšky.

Stegna jih je 800 metrů dlouhá písečná pláž, jež dosahuje šířky 30 – 50 metrů. Pláž poskytuje veškerý servis. Můžete si zde vypůjčit motorový člun a poznávat krásy přilehlého pobřeží. Nespatříte zde velké hotelové komplexy, v mírném svahu stojí malé rodinné apartmány a bungalovy. Podél silnice zpozorujete množství obchůdků, taveren, restaurací a barů.

Letovisko Stegna

Letovisko Stegna

V letovisku neočekávejte rušný noční život a divokou zábavu na diskotékách. Městečko nabízí spíš klid a romantiku. Večery můžete trávit na pláži nebo posedět v tavernách u dobrého jídla a pití.

Středisko je proto vhodné pro rodiny s dětmi.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Stegna

Láká vás Stegna? Hledáte-li zájezdy do destinace Stegna, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Stegna, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.