Letovisko Tsoukalades se rozkládá na severozápadě ostrova Lefkáda. Tradiční vesnička Tsoukalades sice neleží v těsné blízkosti moře, ale svou oblíbeností patří k populárním letním prázdninovým destinacím. Ještě stále však není naplno zasaženo turistickým ruchem.

Tsoukalades

Tsoukalades

Zdejší ubytovací možnosti se neustále rozšiřují. Již dnes je tu několik kvalitních hotelů. Navíc hlavní město ostrova Lefkada (Lefkas) je odtud vzdáleno pouhých několik kilometrů.

V blízkosti vesnice se nachází, ve vzdálenosti několika kilometrů, čtyři nádherné pláže – Pefkoulia, Agios Nikitas, Kaminia a Skala. K návštěvě těchto pláží je vhodné pronajmout si skútr nebo automobil.

Moře nedaleko Tsoukalades

Moře nedaleko Tsoukalades

Pefkoulia je krásná pláž obklopená borovicemi a pokryta pískem a kamínky. V blízkosti pláže se dá zaparkovat a místní taverna nabízí občerstvení.

U Agios Nikitas je dlouhá pláž se zlatavým pískem. Voda je tu mělká a průzračně čistá.

Pláže Kaminiu a Skalu tvoří bílý písek a hornaté útvary, kde najdete příjemný klid.

Ve vesnici Tsoukalades narazíte pouze na několik taveren, kaváren a barů, ale všechny nabízí kvalitní stravování. V rozkošných uličkách budete obdivovat krásnou ostrovní architekturu.

Pláž Pefkoulia

Pláž Pefkoulia

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Tsoukalades

Zaujal vás náš článek o destinaci Tsoukalades v Řecku? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Tsoukalades nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Řecku je skvělá volba!