Letovisko Sivota leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Lefkáda, asi 15 kilometrů od hlavního města Lefkas. Je umístěno v krásném zálivu s modrou vodou, obklopeném zelenými kopci se stromy a křovinami. Ve svahu stojí několik domků, v přístavišti kotví jachty a lodě. Středisko patří ke klidnějším resortům.

Sivota

Sivota

Místní malá pláž, pokrytá kamínky, nabízí k pronajmutí slunečníky i lehátka. V okolních barech najdete příjemné osvěžení.

V letovisku je několik obchůdků se základními potravinami a suvenýry. V tavernách se setkáte se širokou nabídkou vždy čerstvých tradičních řeckých pokrmů, zejména ryb a mořských plodů.

U Sivoty

U Sivoty

Při procházkách objevíte v blízkosti menší zátoky s písečnými plážemi, kde najdete soukromí a klid.

Kdyby vám nabídka letoviska Sivota nestačila, můžete navštívit blízké letovisko Vassiliki s širokými možnostmi zábavy. Zapůjčeným automobilem nebo motocyklem se dá vyrazit za poznáváním dalších měst, městeček a pláží ostrova Lefkáda.

Zátoka u letoviska Sivota

Zátoka u letoviska Sivota

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Sivota

Láká vás Sivota? Hledáte-li zájezdy do destinace Sivota, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Sivota, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.