Letovisko Nikiana leží na východním pobřeží ostrova Lefkada, asi v polovině cesty mezi letovisky Ligia a Perigiali. Nabídka ubytování v této rybářské vesničce je široká. Mají tu luxusní hotely i soukromé apartmány a penziony. V okolí rostou zelené cypřiše a olivovníky.

Pláž u letoviska Nikiana

Pláž u letoviska Nikiana

V blízkosti se nachází několik pláží rozdílné kvality. Liší se zejména povrchem. Některé jsou oblázkové, na dalších se vyskytují zase kamínky. Všechny pláže mají jedno společné – čistou a průzračnou vodu. Na všech plážích je k dispozici pronájem lehátek a slunečníků. Můžete si zde vyzkoušet potápění, vodní lyžování, windsurfing, ale také rybaření. Zájemci mohou absolvovat horské výstupy.

Objevíte tu i několik restaurací, kaváren a barů, mnohé z nich jsou umístěny v blízkosti pobřeží s výhledem na moře a zdejší přístav. Můžete ochutnat mořské speciality nebo jen posedět při sklence dobrého zdejšího vína. V malých obchůdcích zakoupíte předměty denní potřeby a základní potraviny.

V letovisku Nikiana

V letovisku Nikiana

Noční život v letovisku je poklidný. Pokud chcete zažít rušnou noční zábavu, vydejte se do hlavního města Lefkada (Lefkas). Ale i v Nikiana narazíte na bary, kde se pořádají řecké hudební a taneční večery.

Okolní krajina vybízí k pěší a horské turistice. Z kopců se vám naskytne kouzelný pohled na malebnou ostrovní krajinu.

Nikiana

Nikiana

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Nikiana

Dovolená Nikiana je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Nikiana a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!