Letovisko Ligia leží na východním pobřeží nedaleko hlavního města ostrova Lefkada (Lefkas). Ligia si zachovává svůj původní charakter rybářské vesnice. Patří ke klidným letoviskům, kde si vychutnáte nerušený odpočinek a relaxaci daleko od rušných a přeplněných turistických středisek. V místě najdete vše potřebné ke klidné dovolené.

Ligia

Ligia

Nachází se zde několik hotelových zařízení a na hlavní a jediné ulici najdete taverny a obchůdky. V tavernách jsou v nabídce rybí speciality a mořské plody. Připraví vám zde i jehněčí maso, tradiční sýr, speciální omáčky a saláty. Vše můžete zapít výborným vínem. Nechybí zde ani rychlé občerstvení a tradiční gyros.

Večer však nepočítejte s diskotékami a bujarou noční zábavou v nočních klubech a barech. Letovisko zato nabízí večerní procházky do přírody, do kopců a strání, borových lesů a olivových hájů. Nabídka zábavy je zde omezená, a  proto je místo také vyhledávanou destinací pro rodiny s dětmi a seniory.

Přístav v letovisku Ligia

Přístav v letovisku Ligia

Zdejší pláže jsou písčito-oblázkové s pozvolným přechodem do moře. Poskytují plný plážový servis. Na hlavní pláži se nalézá bar s občerstvením. Pláž je vždy upravená a nikdy nebývá plná. V blízkosti objevíte další menší zátoky s malými plážemi.

Pokud vám zde bude chybět rušnější zábava, vydejte se autobusem nebo taxíkem do hlavního města ostrova. Ještě o něco dále, asi 10 kilometrů, se nachází živé středisko Nidri, kam je rovněž možné se vypravit místní autobusovou dopravou.

Vyznavači pěší turistiky si v Ligii přijdou na své. Je totiž obklopena krásnou přírodou lákající k pěším vycházkám a poznávání.

Ostrov bezprostředně sousedí s pevninským Řeckem, což je ideální poloha pro další výlety.

Letovisko Ligia

Letovisko Ligia

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Ligia

Ligia je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Ligia či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Řecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)