Letovisko Istron leží přibližně 10 kilometrů jižně od města Agios Nikolaos. Letovisko je umístěno zhruba uprostřed zálivu Mirabello. Turisté tu budou obdivovat krásnou písčitou pláž obklopenou skalami. Taverny a restaurace jsou vystavěny ve svahu a nabízí krásný výhled do okolí.

Istron

Istron

V letovisku Istron najdete klid a soukromí. Výstavba turistických zařízení je tu vzhledem k stále probíhajícím archeologickým pracím omezena.

Velké hotely zde nenajdete. Nachází se tu však dostatek taveren, kaváren a obchůdků se základními potravinami a suvenýry, takže nemusíte mít obavy, že byste si zde nemohli nakoupit a nebo si neměli kam zajít na večeři či jen skleničku něčeho dobrého.

Pobřeží u letoviska Istron

Pobřeží u letoviska Istron

Pokud chcete zažít více zábavy, vydejte se do blízkého Agios Nikolaos.

Istron je výborným výchozím místem pro výlety na východní a jihovýchodní Krétu. Nejjižnější město Evropy Ierapetra je odtud vzdáleno jen asi 25 kilometrů. Východním směrem leží město Sitia s dlouhou městskou pláží. Pokračovat můžete až ke známé palmové pláži Vai, která je opravdu velice hezká a bohužel díky tomu často i plná turistů, nebo navštívit klášter Moni Toplou.

Palmová pláž Vai

Palmová pláž Vai

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Istron

Dovolená v destinaci Istron? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Řecka a vyberte si ze všech dostupných možností!