Letovisko Marmari leží na severozápadním pobřeží ostrova, asi 10 kilometrů od hlavního města Kos . Toto oblíbené turistické středisko se stále rozvíjí. Přesto zde najdete dostatek klidu a pohody. Marmari je totiž malá vesnička, která si zachovává původní charakter řecké osady. V místních tavernách jsou v nabídce především rybí speciality, pokrmy z mořských plodů, kuřecí a jehněčí maso, zelenina a víno.

Resort v Marmari

Resort v Marmari

Ubytování v letovisku je různorodé. Nabízí se řada soukromých penzionů i hotely. Většina ubytování se nalézá v bezprostřední blízkosti moře.

Veškerá noční zábava se soustřeďuje v hotelech. Není hlučná, většinou se odehrává při posezení nad skleničkou dobrého vína. Najdou se zde sice místa , kde hraje hudba k tanci, ale jedná se spíše o ojedinělou záležitost. Za skutečně bujarým nočním životem musíte vyrazit do nedalekého hlavního města nebo do okolních resortů.

Pláž v Marmari

Pláž v Marmari

Ani nákupní možnosti nejsou v Marmari velké. Pokud chcete udělat větší nákup, opět musíte vyrazit do metropole, kam jezdí pravidelná autobusová linka.

V místě nechybí ani půjčovna dopravních prostředků.

Dlouhá pláž letoviska Marmari je pokryta bílým pískem a je omývána azurovým mořem. Mořské dno se pozvolna svažuje, takže místo je vhodné pro málo zkušené plavce, rodiny s dětmi i seniory. Na své si zde ovšem přijdou i surfaři a příznivci vodních sportů.

Slané jezero (na fotce je tedy zrovna vyschlé :-) )

Slané jezero (na fotce je tedy zrovna vyschlé 🙂 )

Krajina v okolí resortu vyzývá k pěším výletům a cyklistice. Můžete si zajet k solnému jezeru, jež je v létě vyschlé, nebo můžete poznávat tradiční vesničky uprostřed borových lesů.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Marmari

Klikněte pro zobrazení nabídky Marmari: zájezdy nebo Marmari: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Marmari!