Letovisko Kardamena leží na jižním pobřeží ostrova Kos, asi 30 kilometrů od hlavního města Kos. Je to velmi oblíbené turistické středisko, druhé největší na ostrově. Najdete zde širokou škálu ubytovacích možností, od levných v soukromých penzionech, až po luxusní ubytování v moderních hotelových komplexech. Hotely většinou vlastní bazény. Na vysoké úrovni jsou i stravovací služby.

Pláž v Kardameně

Pláž v Kardameně

V resortu Kardamena najdete řadu taveren, restaurací, marketů a obchůdků se suvenýry. Taverny i restaurace jsou zaměřeny převážně na přípravu čerstvých ryb a mořských plodů.

Kardamena proslula bohatým nočním životem. V barech, nočních a tanečních klubech či tavernách se můžete bavit až do časných ranních hodin. Některé zábavní podniky mají provoz nonstop a vůbec nezavírají.

Ulice Kardameny

Ulice Kardameny

Pláž Kardamena je dlouhá více než 4 kilometry, je  pokryta jemným zlatobílým pískem. Moře je krásně čisté a blankytně modré. K dispozici je pronájem lehátek a slunečníků. Můžete si vybrat i některý z vodních sportů, jízdu na vodních lyžích, projížďku na šlapadle nebo na loďce či jízdu na banánu. Vyzkoušet můžete i potápění a šnorchlování. Na své si zde přijdou i rekreační rybáři.

Kardamena

Kardamena

Až vás unaví pobyt na pláži, máte možnost využít veřejné bazény s přilehlými bary nebo navštívit několik kilometrů vzdálený aquapark.

Nedaleko resortu si můžete vyzkoušet jízdu na motokárách na motokárové trati, využít můžete taktéž nabídku jízdy na koni.

Aquapark v Kardameně

Aquapark nedaleko Kardameny

Chcete-li si vyrazit na výlet po okolí, zajeďte si lodí na ostrůvek Nysiros, na který z Karamely dohlédnete. Ostrůvek vznikl sopečnou činností. Sestoupit zde můžete do nitra vyhaslé sopky.

K podrobnějšímu poznání okolí letoviska si můžete vypůjčit kolo, motocykl nebo automobil.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kardamena

Zajímala by vás nabídka zájezdů do destinace Kardamena? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Kardamena nabízí. Případně se podívejte i na další zájezdy do Řecka, nebudete litovat!