Středisko Barbati leží asi 18 kilometrů severně od hlavního města Kérkyra. Spojení s hlavním městem zabezpečuje místní autobusová linka. Barbati nabízí krásnou přírodu, oblázkovou pláž a křišťálově čisté moře. Provozovat zde můžete snad všechny dostupné vodní sporty – vodní lyžování, jízdu na banánu nebo na zapůjčeném člunu. Ve městě Barbati najdou turisté dostatečné množství taveren a kaváren.

Barbati nabízí malebnou přírodu, bujnou zeleň a průzračné moře. Leží přímo pod horou Pantokrator, která je součástí nejrozsáhlejšího pohoří ostrova. Pantokrator vytváří nádhernou kulisu pro klidnou dovolenou rodin s dětmi a pro ty, kteří očekávají od své dovolené klid a pohodu.

Barbati

Barbati

Zdejší oblázková pláž kromě pronájmu lehátek a slunečníků nabízí také několik taveren, barů a obchodů. Je pravidelně udržována a vybavena sprchami, toaletami a převlékárnami. Vstup do vody je pozvolný.

Kromě koupání v moři můžete využít i veřejné bazény, jež jsou součástí některých místních barů. Zde se předpokládá, že si zakoupíte malé občerstvení.

Taverny a restaurace jsou rozmístěny také podél hlavní silnice. Kromě dobrého jídla a pití vám poskytnou nádherný výhled na moře a někde dohlédnete až k pobřeží nedaleké Albánie. V obchodech v centru najdete vše potřebné pro spokojenou dovolenou – od potravin a nápojů až po upomínkové předměty.

Pláž v Barbati

Pláž v Barbati

Letovisko Barbati je sice klidným místem, ale i zde najdete, hlavně v centru, podniky s rušnou zábavou. Pokud vám to nebude stačit, stačí navštívit blízké městečko Ipsos s širokou možností kulturního vyžití.

Pěšky se můžete vydat po horských a lesních cestách, na kterých se pak můžete kochat místní zvířenou a rostlinstvem. Cestou narazíte na několik starých řeckých vesniček. Místní památkou je ruina kostela svatého Nikolaje z antického období, která stojí přímo na pláži.

Pronajatou loďkou se dostanete do nedaleké zátoky u městečka Nissaki.

Hlavní město Kérkyra je ideálním cílem pro jednodenní výlet. Najdete zde historické památky, kulturu, zábavu, obchody, restaurace a sportovní zařízení.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Barbati

Dovolená Barbati je dobrou volbou pro každého, koho láká Řecko. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Barbati a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!