Středisko Agios Petros leží na jižním cípu Korfu vzdáleném asi 50 kilometrů od hlavního města Kérkyra. Vzniklo v 90. letech  minulého století nedaleko známého letoviska Kavos. Agios Petros je však mnohem klidnějším letoviskem. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, seniory a všechny ty, kdo chtějí trávit klidnou dovolenou. Pokud by se mohlo zdát, že je zde až příliš mnoho klidu, je možné zajít do sousedního Kavosu a užít si zábavu tam. Zajímavá může být také projížďka lodí na nedaleké ostrovy Paxos a Antipaxos.

Agios Petros

Agios Petros

Pláž letoviska Agios Petros je pokryta zlatavým pískem, obklopená je zelenými olivovými háji, jež doplňují požitek z tyrkysově modrého moře. Pláž je před větrem chráněna písečnými dunami a skalami. Moře je tu mělké, a je proto vhodné pro děti a méně zdatné plavce. Vyzkoušet si můžete všechny dostupné formy vodních sportů.

V okolí pláže na vás čeká několik barů a restaurací s občerstvením a nápoji.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Agios Petros

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Agios Petros je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Agios Petros či Last minute nabídek do Řecka.