Johor Bahru je hlavním městem malajského státu Johor, který leží na jihu malajského poloostrova a přímo sousedí se Singapurem.

Johor Bahru, známý také jako JB, je druhým největším malajským městem a také turistickou destinací se světovými hotely, moderními nákupními centry, restauracemi a zábavními parky. Je jižní branou pro vstup do Malajsie a stal se oblíbeným místem pro nákupy a zábavu návštěvníků ze Singapuru. Město příliš neoplývá kulturními památkami, ale ty, které zde jsou, rozhodně stojí za to vidět.

Johor Bahru Johor Bahru

© AhXiong / Shutterstock.com

Přímé spojení se Singapurem umožňují dva mosty – starší silniční a železniční a novější silniční. Johor Bahru, který ze spojení se Singapurem (se Singapurem přímo sousedí) pro sebe získává maximum – stalo se městem malajského businessu.

Dnes je tak Johor Bahru druhým největším a nejobydlenějším místem Malajsie.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Johor Bahru

Zaujal vás náš článek o destinaci Johor Bahru v Malajsii? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Johor Bahru nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Malajsii je skvělá volba!