Muzeum Royal Abu Bakar je součástí královského paláce Sultána z Johoru, najdete jej v Johor BahruMalajsii. Palác je nyní využíván k pořádání různých banketů či královských akcí. Nejzajímavější částí královského paláce je muzeum Royal Abu Bakar. Jedná se o jednu z nejstarších a turisty nejvíce navštěvovaných budov v Johoru. Budova byla kdysi sídlem proanglicky zaměřeného sultána Abu Bakara.

Muzeum Royal Abu Bakar Muzeum Royal Abu Bakar

© Water me!, http://all4geog.blogspot.cz

Byla postavena v roce 1866 v anglickém stylu, muzeem se stala v roce 1982 a svého oficiálního otevření veřejnosti se dočkala roku 1990. Stavitelé se pokusili o unikátní skloubení maurského a viktoriánského slohu. Vystavené exponáty v muzeu zahrnují různé předměty ze sultánova bohatství. Mezi nejobdivovanější patří lovecké trofeje a nábytek. Dozvíte se zde také zajímavé informace o historii samotného státu a o životě královské rodiny.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Muzeum Royal Abu Bakar

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Muzeum Royal Abu Bakar a nebo další spoustu zájezdů do Malajsie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Muzeum Royal Abu Bakar a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!