Mnoho lidí jezdí na Kubu v rámci klasických pobytových zájezdů, které zpravidla míří do oblasti Varadero. Co si budeme povídat – Varadero opravdu není ta pravá Kuba, ale přesto je to krásné místo obklopené vodami karibského moře, s bílým pískem a palmami. Pro většinu lidí ideální destinace, kde lze strávit bezva exotická dovolená.

Dovolená na Kubě

Dovolená na Kubě je nejen o krásných plážích

Na druhou stranu Kuba zdaleka nejsou jen krásné pláže, v často přelidněném Varaderu, ale je to také překrásné vnitrozemí, kam se v rámci své dovolené určitě zajeďte také podívat! Rozhodně totiž stojí za to, je zde až příliš mnoho kouzelných míst, než abyste je jen tak minuli. Určitě si zajeďte do oblasti údolí Viňales, které je vskutku nádherné a neměli byste si jej během svého cestování po Kubě nechat ujít.

Provincie Piňar del Río nabízí krásné scenérie

Kuba nabízí i nádherné scenérie

A řekne-li se zájezd na Kubu a vy si hned představíte sebe a k tomu pláž, slunce, písek a moře, zkuste i některou z dalších plážových destinací na Kubě – nádherné jsou zejména ostrůvky jako Cayo Coco, Cayo Largo a další, které jsou pravými tropickými ráji a kde zdaleka není tolik lidí jako ve Varaderu. Jak o Cayo Coco, Largo, ale i dalších destinacích si můžete přečíst zajímavé místopisy přímo na našem webu. Kromě ostrůvků však i na kubánské pevnině narazíte na bezvadná místa ke koupání, osobně se mi velice líbila Guardalavaca.

Nádherné kubánské město Trinidad

Na Kubě najdete i kouzelná historická města a spoustu dalších zajímavostí

Pokud se chystáte na Kubu, nemáte v plánu po Kubě nějak složitě cestovat a zvažujete, který zájezd koupit, zkuste pouvažovat nad zájezdy, kde je zkombinován pobyt v některé z plážových destinací s několika denním pobytem v Havaně. To je ideální možnost, jak spojit poznávání Kuby a relax na pláži. Ale samozřejmě, klasický poznávací zájezd na Kubu je daleko lepší možností, jak tento krásný ostrov daleko v Karibiku poznat.

Ať už se rozhodnete cestovat na Kubu jakkoli, jeďte, nebudete litovat! A snad Vám tento web pomůže k tomu, aby Vaše dovolená na Kubě byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Kubě

Ještě jste nebyli na dovolené na Kubě a nebo se na Kubu chcete vrátit? Neváhejte a projděte si aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Kuba nabízí. Nebudete litovat!