Roaring River Park leží na západě Jamajky, severně od Savana-la-Mar v místech dřívějších plantáží. Dodnes se v okolí parku rozkládají třtinová pole.

Roaring River Park Roaring River Park

© Eyes On Jamaica, http://www.panoramio.com/user/4343842

Uvnitř parku objevíte minerální prameny, jezera a jeskyně. Jsou zde i rozlehlé sítě podzemních jeskyní, kde se setkáte s netopýry.

Venku budete obdivovat minerální prameny a jezero mezi květinami a bavlníky.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3.5 hvězdy
    3.5 / 5 (2 )
  • 70%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Zajímavý pohled do života místních lidí

dne 2015-02-07 07:19:31

Roaring river park není ani tak moc o řece jako spíše o jeskyni, kterou vám, tady ukáží. Jeskyně je hezká, trošku děsivá, ale hezká. Kromě toho jsme se tady šli podívat i do vesnice, kde nám průvodce ukázal, jak žijí místní lidé. Člověka to vrátí hezky na zem z oblaků, kde si my, bohatí západní turisté, žijeme. V luxusních all inclusive hotelích atp... Místní lidé dělají vše pro to, aby vůbec přežili. Sbírají rostlinky v okolních lesích, snaží se vyrobit cokoli, co lze prodat... Místní děti zase nemohou chodit do školy, protože je daleko... je to docela drsné a přitom zajímavé. Nehledě k tomu, že všichni tady byli hrozně milí a usměvaví.
Celkově tenhle výlet hodnotím jako nadprůměrný, ale nikoli kvůli samotnému parku, ale spíše věcem okolo.Dosaženo 500 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Podvodníci, hezké místo

dne 2015-01-20 14:38:42

Když jsme sem dorazili, místní mladík na motorce nám řekl, že v řece není voda, že je to tam teď celé blátivé atp a že nám ukáže roaring river. Tak jsme šli, zavedl nás do jeskyně, povídal nám o historii tohohle místa atp., pak nám ještě nabídnul, že nás zavede k místním jezírkům, kde se dá koupat. Měla to být procházka na 10-15 minut, nakonec jsme to šli v horku přes půl hodiny. Jezírka o ničem, voda trošku špinavá, ale bylo horko, tak jsem se okoupal. Pak jsme zase šli přes půl hodiny zpět. Nakonec si frajer řekl o 120 USD (30 za každého), tak jsme na něj hleděli jak na zjevení. Dali jsme mu 50 a poslali ho ke všem čertům. Docela drzost. Místo hezké, ale tihle podvodníci jsou prostě na facku. Cenu si jasně stanovte předem.Dovolená Roaring River Park

Zaujal vás náš článek o destinaci Roaring River Park na Jamajce? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Roaring River Park nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená na Jamajce je skvělá volba!