Rosolina Mare je přímořské letovisko na jadranské riviéře, hned vedle města Chioggia a asi 75 kilometrů jižně od Benátek. Patří k turistickým střediskům, kde najdete potřebný klid, pohodu, ale i spoustu zábavy. Na své si přijde i milovník čilého lázeňského ruchu.

Rosolina Mare Rosolina Mare

© Easy Reserve Limited, www.easyreserve.com

Co nabízí Rosolina Mare

Rosolina Mare nabízí řadu obchodů, restaurací a pizzerií, cukráren se zmrzlinou, herny s automaty, kolotoče, půjčovny kol a šlapacích čtyřkolek. Projet se můžete vyhlídkovým vláčkem. Pro děti tu byl zřízen dětský park a bazén s tobogánem.

Večerní zábava se rozjíždí v barech s karaoke nebo v místních diskotékách, dvakrát týdně se v místě pořádá trh.

Zdejší dlouhé a široké pláže jsou pokryty jemným pískem, vstup do moře je pozvolný. Vybrat si můžete buď soukromou placenou pláž s plážovým servisem – lehátka, slunečníky, nebo volnou pláž se vstupem zdarma, ta však není tak pečlivě udržovaná.

Pláž v Rosolina Mare Pláž v Rosolina Mare

© Easy Reserve Limited, www.easyreserve.com

Na plážích je široká nabídka sportovního vyžití – plážový volejbal, plážový fotbal, pétanque, trampolíny, dětské skluzavky. Je zde také dostatek barů s občerstvením, sociálním zařízením a animačním programem.

Promenáda kolem pláže láká k večerním procházkám.

Rosolina Mare patří mezi nejoblíbenější letoviska v severní Itálii, obzvlášť mezi českými turisty, kterých je zde obvykle velké množství.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Rosolina Mare

Rosolina Mare je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Rosolina Mare či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Itálie, stačí kliknout sem a vybrat si :-)