Duna Verde leží několik kilometrů od městečka Caorle ve směru na Benátky, od kterých je vzdálena asi 60 kilometrů. Je to neuvěřitelně klidné středisko. Pláž oddělují od míst s ubytováním borovice a tamaryšky. Je pokryta jemným pískem a mírně se svažuje k moři.

V centru městečka, které je dosažitelnou krátkou procházkou ze všech ubytovacích kapacit najdete obchody, restaurace vinárny, pizzerie i cukrárny.

Duna Verde Duna Verde

© Caorle City of Sport Foundation, www.caorle.eu

Co nabízí Duna Verde

Je tu široká nabídka sportovních aktivit. V Pra Delle Torri se nalézá golfové hřiště s 18 jamkami, v blízkosti centra města vodácká „Giorgia“, která kromě plavání a windsurfingu nabízí i parasailing, školy plachtění pro dospělé i děti, rybolov na otevřeném moři, pronájem lodi s kapitánem.

V okolí objevíte více jak 20 kilometrů cyklistických stezek.

Pláž v Duna Verde Pláž v Duna Verde

© Caorle City of Sport Foundation, www.caorle.eu

Zahrát si můžete plážový volejbal, fotbal, v nabídce je vodní lyžování, kánoe, veslování a mnoho dalších vodních sportů.

Letovisko je sice velmi klidné, přesto večery ožívají fotbalovými turnaji. Zajít si můžete na dobré jídlo s výtečným vínem. Účastnit se dá i hudebních večerů a kulturních programů či tanečních večerů. Vše se koná v komorním duchu.

Od května do září se v Piazzale Madonetta pořádají každou středu ráno sezonní trhy.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Duna Verde

Klikněte pro zobrazení nabídky Duna Verde: zájezdy nebo Duna Verde: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Duna Verde!