Lyžařská oblast Eisacktal leží v severozápadních Dolomitech nedaleko Brixenu. Nachází se mimo oblast hlavních velkých alpských středisek, takže zde můžete očekávat klidné a pohodové lyžování na poloprázdných sjezdovkách.

Lyžovat je možné ve třech hlavních střediscích – Plose, Jochtal a Gitschberg, které společně nabízí 84 kilometrů sjezdovek, z nichž převážnou část tvoří středně obtížné červené tratě. Najdete zde 21 modrých, 30 červených a 5 černých sjezdovek.

Eisacktal - Valle Isarco

Eisacktal – Valle Isarco

V areálu Plose se nachází nejdelší sjezdovka Jižních Tyrol – 9 kilometrů dlouhá černá Trametch. Od horské boudy Plose, jež stojí v nadmořské výšce 2447 metrů, vede trať bezlesou plání až k horní stanici údolní kabinky. Tady začíná dlouhý lesní průsek s krásnými výhledy do údolí.

Další černá sjezdovka vede z Gitschbergu.

Přepravu lyžařů zabezpečuje 14 vleků, 11 sedačkových a 5 kabinkových lanovek, s přepravní kapacitou 40 500 osob za hodinu. Všechny lyžařské tratě jsou udržovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem.

Mezi jednotlivými areály zatím neexistuje lyžařské propojení.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Eisacktal – Valle Isarco

Dovolená Eisacktal – Valle Isarco je dobrou volbou pro každého, koho láká Itálie. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Eisacktal – Valle Isarco a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!