Počasí v regionu Apulie (Puglia) platí podobná pravidla jako pro počasí v Itálii a jeho prázdninových destinací. Pro poznávací zájezdy, cyklistické či pěší túry je tak vhodné jaro nebo podzim, pro pobyt u moře měsíce červen – září. Apulie má mírné, i když ne stálé středomořské klima.

Krásné letní počasí v Apulii

Krásné letní počasí v Apulii

Zima je mírná, léto nepříliš horké. Větry, které vanou na náhorních planinách, mohou přinést na jedné straně ledový vzduch ze severu, na druhé straně vlhký teplý fén z jihu. Jelikož kraj není chráněn žádnými vyššími horami, střídá se zde často a rychle slunce s deštěm. Pouze v letních měsících je možné počítat s delšími obdobími krásného počasí.

Průměrné množství srážek činí kolem 700 mm ročně, může však místy (lesy v Garganu, Salento) dosáhnout až 1000 mm.

Aktuální teploty v Apulii (Puglia) a předpověď počasí na další dny

Předpověď platí pro město Brindisi.

[forecast location=“zmw:00000.1.16320″ location_title=““ numdays=“10″ language=“CZ“ datelabel=“d.m.Y“ measurement=“metric“ layout=“table-vertical-upraveno“ showdata=“alert,highlow,daynames,pop,icon,text,conditions,date“]

Průměrné teploty v Apulii (Puglia)

Podívejte se na následující graf průměrných teplot v Apulii v Brindisi. Nezapomeňte však, že na sluníčku jsou teploty o dost vyšší!

Průměrné srážky v Apulii (Puglia)

V níže uvedeném grafu naleznete hodnoty průměrných srážek a průměrný počet deštiných dní v Apulii v jednotlivých měsících, v okolí Brindisi.

Průměrná vlhkost vzduchu v Apulii (Puglia)

V tomto grafu naleznete hodnoty průměrné vlhkosti vzduchu v Apulii v jednotlivých měsících. Hodnoty jsou v procentech a platí pro oblast Brindisi.

Průměrný počet slunečných hodin během dne v Apulii (Puglia)

Nyní uvádíme graf s průměrným počtem hodin dne, po které svítí v jednotlivých měsících slunce v Apulii (Puglii) v okolí města Brindisi.

Průměrná teplota moře v Apulii (Puglia)

Tento graf vám ukáže průměrnou teplotu moře okolo Brindisi v italské Apulii pro jednotlivé měsíce roku.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Itálii

Dovolená v Itálii je dobrou volbou pro každého, koho láká vyrazit do Itálie. Podívejte se na aktuální zájezdy do Itálie a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem, vybrat si a objednat!