Gili Air, druhý největší z ostrovů souostroví Gili v provincii Lombok, říká se, že je kombinací ostrovů Gili Trawagan a Gili Meno. Najdete zde totiž jak klidná zákoutí, charakteristická pro Gili Meno, tak i noční podniky a bujaré večerní akce, které jsou zase typické pro ostrov Gili Trawangan, na kterém to prostě žije.

Gili Air

Gili Air

Jinými slovy, pokud chcete na dovolené klid a stačí vám základní turistické zázemí, vyražte na Gili Meno. Pokud hledáte zábavu, divoký večerní program (např. včetně snadného přísunu různých drog – bohužel) a široké turistické zázemí, vyražte na Trawangan. A pokud hledáte něco přesně mezi, je pro vás ideální Gili Air 🙂

Ostrovy Gili

Ostrovy Gili (prohlédněte si mapu ostrovů Gili ve větším rozlišení)

I zde si můžete zaplatit kurz potápění v místní škole nebo si jít zašnorchlovat a sami prozkoumat podmořský svět kolem ostrova.

Dostanete se sem podobně jako na Gili Meno – tedy nejprve lodí (z Bali či z Lomboku) na ostrov Gili Trawangan, kde přestoupíte na menší čluny směřující již přímo na Gili Air či Gili Meno.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Gili Air

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Gili Air je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Gili Air či Last minute nabídek do Indonésie.