Doprava do Francouzské Polynésie

Nejrychlejší cesta do Francouzské Polynésie pro turisty je pochopitelně leteckou dopravou. Létají sem zejména francouzské letecké společnosti. Můžete cestovat i Air New Zealand.

Turisté sem často létají přes USA, což je také nejčastější trasa, kterou se do Francouzské Polynésie dostanete z České republiky (obvykle je přestup v Los Angeles).

Letiště v Polynésii (Bora Bora) Letiště v Polynésii (Bora Bora)

© Vicki L. Miller / Shutterstock.com

Jinak není problém najít v nabídce některou ze zajímavých okružních plaveb do Francouzské Polynésie, která vás zavede právě i do Francouzské Polynésie. A spousta lidí využívá také možnost plavby na plachetnici (ať už vlastní nebo půjčené), což je sice časově nejnáročnější možnost, ale je o to krásnější.

Doprava ve Francouzské Polynésii

Leteckou dopravu mezi ostrovy zajišťuje letecká společnost Air Tahiti. Můžete však cestovat také lodí, což je obvykle výrazně levnější. Především mezi Tahiti a ostrovem Moorea je lodní doprava výrazně levnější než doprava letecká. Mimochodem spojení mezi Tahiti a ostrovem Moorea patří mezi nejkratší letecká spojení na světě – let trvá jen asi 15 minut včetně procedur 🙂

Dopravu po silnici na ostrovech Tahiti a Moorea zajišťuje autobus (lépe řečeno něco jako barevně vyvedená dodávka). Do vzdálenějších míst jezdí i opravdové autobusy.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Francouzské Polynésii

Francouzská Polynésie je skvělá volba pro strávení dovolené a stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do Francouzské Polynésie či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! Stačí kliknout sem a vybrat si :-)