0
0

mel bych dotaz na ubytování v Nea Vrasna Vila Vasilis a Vila Makedonia. zda jsou tam nějake bary disco nebo pujčení mopedu (auta) a nějaké atrakce. a zda je tam možnost na výlet lodi nebo něco takoveho. děkuji

0
0

Ahoj Járo,

Nea Vrasna je živé letovisko, najdeš tam restaurace, bary, rychlá občerstvení atp. Motorku si tam půjčíš v pohodě. V okolí je spousta dalších letovisek, z nichž nejživější nám přišel Stavros (kousek na jihozápad, v podstatě se tam dá dojít i pěšky, záleží kde ve Vrasně budete přesně bydlet).

Výlety po okolí jsou otázkou času a peněz. Dá se zajet trajektem třeba na Thassos (doporučuji, hlavní město je krásné), případně můžeš jet směrem na jih k poloostrovu Athos a cestou se stavit v městečku Nea Stagira, kde se narodil Aristoteles a kde je mu věnovaný malý park.

Delší výlety autobusem budou mířit buď do Soluně, na některý z prstů poloostrova Chalkidiki a nebo na chrámy Meteora, které jsou nádherné, ale cesta tam bude náročná (vyráží se brzy ráno, návrat je až pozdě večer). Stojí to ale za to!

Prostě možností je spousta 🙂

Krásnou dovču!

Ondra, MAHALO.cz

Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .