Letovisko Nea Vrasna leží asi 75 kilometrů od Soluně na břehu Strimonského zálivu. Stalo se oblíbeným místem turistů pro svou rozlehlou písečnou pláž lemovanou palmami a průzračně čisté moře.

Posedět můžete v plážových restauracích, barech, tavernách a občerstveních. K dispozici jsou v půjčovnách sportovních potřeb lehátka, slunečníky. Najdete tu dokonce sprchy se sladkou vodou.

Nea Vrasna

Nea Vrasna

Centrum letoviska nabízí místa k prázdninovým nákupům a příjemným procházkám. Občerstvit se můžete v tavernách s řeckými specialitami.

Okolí letoviska vybízí k návštěvě okolí s bohatou a krásnou přírodou. Objevíte tu divočinu, hory, nížiny.

Letovisko je vhodné pro všechny věkové skupiny. Spokojené budou rodiny s dětmi i ti, kteří hledají bohatý noční život. Ten nabízí blízka městečka Asprovalta nebo Stavros.

Milovníci potápění mohou navštívit asi 13 kilometrů vzdálené městečko Olympiada, kde narazí na skalnaté pobřeží, vhodná k podmořskému prozkoumání.

Je odsud možné si udělat výlet na nedaleký ostrov Thassos, ačkoli na ten by bylo vhodné si vyhradit alespoň 2 dny.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Nea Vrasna

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Nea Vrasna a nebo další spoustu zájezdů do Řecka. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Nea Vrasna a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!